Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Konto firmowe Mój Biznes z premią

Zyskaj 100 zł cashback za zakupy w Konto firmowe Mój Biznes z premią

Cashback przyznany będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto firmowe. Obowiązuje tylko dla nowych klientów Banku, którzy na dzień złożenia wniosku o konto nie posiadają jako konsument żadnego produktu w Banku Millennium. Obowiązuje tylko dla nowych klientów Banku, którzy nie posiadają lub nie posiadali żadnego produktu w Banku na dzień startu promocji lub po 01.01.2021.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Promocja Konta Mój Biznes – "Konto firmowe z premią dla Twojej działalności” z premią do 1500 zł za aktywność. Prowadzenie Konta za 0 zł przez aż 2 lata.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Konto firmowe Mój Biznes z premią oferuje zawsze:

  • 0 zł za prowadzenie konta w PLN

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w Konto firmowe Mój Biznes z premią, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.