Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Kredyt hipoteczny od VeloBanku

Uzyskaj 0,42% zwrotu za zakupy w Kredyt hipoteczny od VeloBanku

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie uruchomiony kredyt hipoteczny z wyłączeniem kredytu udzielonego na podstawie oferty wystawionej dla klienta Banku przez bank w okresie 3 miesięcy wstecz od daty złożenia wniosku. Kredyt musi być uruchomiony i utrzymany w okresie rozliczeniowym (90 dni).
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Kredyt hipoteczny od VeloBanku z RRSO 9,29%! Do 90% wartości nieruchomości, 0% prowizji za wcześniejszą spłatę lub nadpłatę kredytu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Kredyt hipoteczny od VeloBanku oferuje zawsze:

  • 0% prowizji za wcześniejszą spłatę lub nadpłatę kredytu

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w Kredyt hipoteczny od VeloBanku, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.