Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Kredyty gotówkowe

Zyskaj aż do 6,50 zł cashback za zakupy w Kredyty gotówkowe

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Zwrot za poprawny wniosek przyznane będzie, jeżeli wszystkie dane w nim zawarte będą PRAWIDŁOWE i na ich podstawie konsultant SKONTAKTUJE się z klientem, który POTWIERDZI zainteresowanie produktem.

Zwrot uzależniony będzie od profilu klienta, i tak:

- klient bankowy - 6.50 złotych: posiada udokumentowane źródło dochodów, nie ma opóźnień w spłacie zobowiązań lub nie przekraczają one 15 dni,

- klient pozabankowy - 3.25 złotych: każdy inny typ klienta z wyłączeniem klienta bankowego oraz osób posiadających zajęcie komornicze.

Zwrot nie zostanie naliczone za wnioski, w przypadku których:

a) z klientem nie uda się skontaktować (nie odbiera),

b) zostały podane nieprawidłowe dane,

c) zostały podane dane, które znajdują się już w bazie bankier.pl,

d) klient stwierdzi, że nie składał wniosku / pomyłka,

e) klient posiada zajęcie komornicze,

f) źródło dochodu klienta to alimenty.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Kredyt gotówkowy nawet do 200 tys. zł Oferty największych instytucji finansowych w jednym miejscu!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni od podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Kredyty gotówkowe, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.