Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Kross - Gift Card

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Kross - Gift Card

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ DO KROSS I ZYSKAJ CASHBACK!
Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Polska marka rowerowa z szeroką ofertą rowerów górskich, szosowych, elektrycznych, miejskich, damskich i dziecięcych. Lider rynku rowerowego w Polsce. Rowery marki, w oparciu o autorskie rozwiązania i innowacyjne technologie, powstają w nowoczesnej fabryce produkcyjnej znajdującej się w Przasnyszu nieopodal Warszawy. Sponsor tytularny KROSS ORLEN Cycling Team, jednej z najlepszych na świecie grup kolarstwa górskiego, znajdującej się w pierwszej szóstce drużyn w rankingu UCI – Elite MTB Team.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Kross - Gift Card oferuje zawsze:

  • 400 punktów odbioru rowerów

Ważne informacje

Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.
- Indywidualny kod zachowuje ważność przez 18 miesięcy od daty zakupu.
- Bon kwotowy może być wykorzystany wyłącznie w Sklepie Internetowym
- Otrzymany Bon kwotowy jest jednokrotnego użytku
-Przy zakupie, podczas którego został użyty Bon kwotowy, nie ma możliwości odebrania zamówienia w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży (zwane inaczej Punktami Odbioru). Dostawa wyłącznie na wskazany w formularzu zamówienia adres.
PRZECZYTAJ REGULAMIN SPRZEDAŻY KART PODARUNKOWYCH

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 1 do 10 dni

Po dokonaniu zakupu w Kross - Gift Card, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.