Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Modne obuwie online dla wszystkich kobiet doceniających wygodę i aktualne trendy. Oprócz obuwia znajdziesz tutaj także bielizę damską oraz rajstopy o ciekawych wzorach, skarpetki i nowoczesną biżuterię.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Lamai

Uzyskaj 4.9% zwrotu za zakup w Lamai

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Lamai oferuje zawsze:

  • Bielizna damska, tanie buty, botki.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 30 dni

Po dokonaniu zakupu w Lamai, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria