Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Legimi

Zyskaj aż do 7,5% cashback za zakupy w Legimi

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Legimi specjalizuje się w abonamentowym dostępie do ebooków i audiobooków, analogicznym do znanych z innych branż cyfrowej rozrywki Spotify czy Netflix. Miłośnicy książek mają do dyspozycji 60 000 tytułów i możliwość bezpłatnego przetestowania usługi. Największe atuty Legimi to przede wszystkim: · Wygodny dostęp do najlepszych polskich książek (nowości i bestsellerów) najczęściej w dniu ich premiery rynkowej · Dostępność usługi nawet na 4 urządzeniach w ramach 1 konta na różnych urządzeniach - smartfonach, tabletach, czytnikach (w tym Kindle) i komputerach · Możliwość swobodnego przełączania trybu tekstowego na dźwiękowy · Unikatowa oferta czytnika ebooków za 1 zł, połączona z abonamentem na ebooki i audiobooki

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Legimi oferuje zawsze:

  • Wygodny dostęp do najlepszych książek
  • Dostępność usługi na nawet 4 urządzeniach

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 71 dni

Po dokonaniu zakupu w Legimi, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.