Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

W tym sklepie internetowym z odzieżą damską znajdziesz wiele modeli sukien wieczorowych i sukienek na każdą okazję. W Lejdi.sklep.pl znajdziesz również bluzki, swetry i akcesoria, które zaspokoją nawet najbardziej wybredne gusta.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3.6% zwrotu za zakup w Lejdi.sklep.pl

Lejdi.sklep.pl oferuje zawsze:

  • Suknie, sukienki, odzież damska i akcesoria
  • Możliwość dostawy gratis

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Lejdi.sklep.pl , Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.