Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Light In The Box

Zyskaj aż do 6% cashback za zakupy w Light In The Box

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
LightInTheBox jest globalną firmą w Internecie, która dostarcza produkty bezpośrednio konsumentom na całym świecie. Założona w 2007 roku, LightInTheBox zaoferowała klientom wygodny sposób robienia zakupów szerokiej gamy produktów w atrakcyjnej cenie poprzez www.lightinthebox.com, www.miniinthebox.com oraz inne strony internetowe dostępne w wielu językach.

LightInTheBox.com zapewnia szybka obsługę oraz bezkonkurencyjne ceny. Gwarantujemy klientom na całym świecie wysokiej jakości produkty w hurtowych cenach prosto od producenta.

LightInTheBox oferuje produkty w trzech podstawowych kategoriach ubrania, drobne akcesoria / gadżety, dla domu oraz ogród. Innowacyjny model rozwoju biznesu LightInTheBox pozwala oferować produkty niestandardowe takie jak suknie ślubne czy stroje wieczorowe. LightInTheBox obsługuje klientów w ponad 190 krajach i ciągle się rozwijamy. Nasza wizja to: jeden świat - jedna cena.

Sprawdź naszą niesamowitą kolekcję dla szerokiej gamy produktów, od telefonów komórkowych, odtwarzaczy MP3 /MP4, laptopów do sukni ślubnych, elementów oświetlenia i najnowszej mody.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Light In The Box oferuje zawsze:

  • Szybka dostawa
  • Produkty bezpośrednio od producentów
  • 1000 nowych produktów każdego dnia

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 120 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 54 dni

Po dokonaniu zakupu w Light In The Box, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.