Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Limonka Shop

Zyskaj 4,5% cashback za zakupy w Limonka Shop

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Szukasz modnych i stylowych ubrań? Śledzisz światowe trendy, ale nie boisz się eksperymentować? W takim razie butik internetowy Limonka Shop to idealne miejsce dla Ciebie!

Limonka Shop - ekskluzywny butik internetowy

Butik Limonka Shop powstał z myślą o każdej Polce, która oczekuje ubrań jakości premium w przystępnych cenach. Jeszcze kilka lat temu dostęp do ubrań wysokiej klasy był utrudniony. Wówczas twórcy marki Limonka rozpoczęli lokalną sprzedaż w niewielkim sklepie w Łodzi i poprzez media społecznościowe. Doskonale dobrane medium umożliwiło zdobycie szerokiej rzeszy fanek. Powstała potrzeba rozszerzenia działalności również o sklep internetowy, który działa do dziś pod adresem limonkashop.pl.

Wyjątkowe stylizacje w limonkashop.pl

W butiku Limonka znajdziesz przede wszystkim modną i wysokiej jakości odzież damską. Bluzki do pracy, koszule na spotkanie z koleżankami czy sukienki na imprezę. Asortyment sklepu jest niezwykle szeroki i stale uzupełniany o nowości. Do każdego ubrania z łatwością dopasujesz też szykowne dodatki, torebki czy obuwie. Co więcej, nie musisz obawiać się, że w sklepie nie będzie dla Ciebie odpowiedniego rozmiaru. Na stronie limonkashop.pl znajdziesz stylowe ubrania w rozmiarze XXS, ale i XXXL.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Limonka Shop oferuje zawsze:

  • Butik internetowy z modną odzieżą damską Limonka

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Limonka Shop, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.