Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Loberon

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Loberon

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

LOBERON – Coming Home: meble, akcesoria i pomysły na aranżację wnętrz

LOBERON to coś więcej niż zwykły sklep internetowy. Znajdziesz tu doskonałe pomysły na wystrój wnętrza oraz wskazówki dotyczące dekoracji, które Cię zainspirują. LOBERON to unikatowy styl. To dom, do którego chce się wracać.

Specjalizujemy się w tworzeniu pomysłów na aranżacje wnętrz – salonu, jadalni i kuchni, sypialni i łazienki oraz ogrodu i tarasu – w najróżniejszych stylach, takich jak rustykalny, elegancki, Long Island i loftowy. Efektem ich umiejętnego połączenia jest niepowtarzalny styl LOBERON oraz przytulny dom, do którego chce się wracać.

W naszym asortymencie znajdziesz ekskluzywne marki własne z bogatą ofertą mebli, akcesoriów, tekstyliów, artykułów upominkowych i sezonowych. LOBERON charakteryzuje się wysokim współczynnikiem wprowadzania nowości: co 3 miesiące uzupełniamy od 30 do 40% asortymentu o nowe, atrakcyjne produkty.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Loberon oferuje zawsze:

  • WYJĄTKOWE MEBLE I AKCESORIA DO KLIMATYCZNYCH WNĘTRZ

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 73 dni

Po dokonaniu zakupu w Loberon, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.