Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

LookFantastic

Zyskaj aż do 3,5% 7,5% cashback za zakupy w LookFantastic

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Lookfantastic to internetowy sklep z kosmetykami dla kobiet i mężczyzn, założony w 1997 roku. Spośród dostępnycch 10 000 produktów można w nim znaleźć tak popularne marki jak Redken, Kerastase, ghd, Aveda, Clarins, Benefit, Tigi i Elizabeth Arden.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

LookFantastic oferuje zawsze:

  • Najnowsze trendy kosmetyczne, szeroki asortyment produktów.

Ważne informacje

Wysokość zwrotu w złotówkach jest obliczana na bazie kursu Euro z dnia 24.05.2021.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 120 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 43 dni

Po dokonaniu zakupu w LookFantastic, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.