Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Lookfantastic to internetowy sklep z kosmetykami dla kobiet i mężczyzn, założony w 1997 roku. Spośród dostępnycch 10 000 produktów można w nim znaleźć tak popularne marki jak Redken, Kerastase, ghd, Aveda, Clarins, Benefit, Tigi i Elizabeth Arden.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

LookFantastic

Uzyskaj aż do 9.2% zwrotu za zakup w LookFantastic

Poziomy zwrotu

BEAUTYBOX 12 MONTH 55 zł
BEAUTYBOX 3 MONTH 17 zł
BEAUTYBOX 6 MONTH 25 zł

Wszystkie poziomy zwrotów

LookFantastic oferuje zawsze:

  • Najnowsze trendy kosmetyczne, szeroki asortyment produktów.

Ważne informacje

Wysokość zwrotu w złotówkach jest obliczana na bazie kursu Euro z dnia 1.10.2015. Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w LookFantastic, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w LookFantastic

LookFantastic oferuje zwrot aż do 9.2%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

BEAUTYBOX 12 MONTH 55 zł
BEAUTYBOX 3 MONTH 17 zł
BEAUTYBOX 6 MONTH 25 zł
Nowy Klient 9.2%
Powracający klient 6.1%
BEAUTYBOX, BEAUTY ADVENT CALENDAR, elektornika, pozostałe 1.2%

Więcej sklepów z kategorii Uroda i Zdrowie