Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Lookfantastic to internetowy sklep z kosmetykami dla kobiet i mężczyzn, założony w 1997 roku. Spośród dostępnycch 10 000 produktów można w nim znaleźć tak popularne marki jak Redken, Kerastase, ghd, Aveda, Clarins, Benefit, Tigi i Elizabeth Arden.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 4.3% zwrotu za zakup w LookFantastic

Poziomy zwrotu

Ogólne 4.3%
Sprzęt elektroniczny & Beauty Box 1.2%

Wszystkie poziomy zwrotów

LookFantastic oferuje zawsze:

  • Najnowsze trendy kosmetyczne, szeroki asortyment produktów.

Ważne informacje

Wysokość zwrotu w złotówkach jest obliczana na bazie kursu Euro z dnia 1.10.2015. Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w LookFantastic, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w LookFantastic

LookFantastic oferuje zwrot aż do 4.3%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Ogólne 4.3%
Sprzęt elektroniczny & Beauty Box 1.2%