Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Lounge by Zalando

Zyskaj aż do 11% cashback za zakupy w Lounge by Zalando

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.


Zwrot nie zostanie naliczony jeśli dokonasz zakupów w aplikacji sklepu Zalando Lounge.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

W Zalando Lounge znajdziesz wyjątkową odzież, dla kobiet, mężczyzn i dzieci, bieliznę obuwie, akcesoria, artykuły sportowe i dekoracji wnętrz. Ponad 2.500 ekskluzywnych marek.

Love Moschino, Wrangler, Timberland, Pepe Jeans, Just Cavalli, Saleva, Geox Respira, Mexx i wiele, wiele więcej.

Tu znajdziesz przede wszystkim inspirację.

Daj się zaskoczyć naszemu niepowtarzalnemu stylowi, nowym trendom i najlepszym markom w cenach obniżonych nawet o -80%.

Nie szukaj. Znajduj.

Już 15 milionów zarejestrowanch członków naszego klubu otrzymuje dostęp do ekskluzywnych marek w nieporównywalnie niskich cenach.

Codzienne promocje produktów luksusowych marek obejmujące odzież i artykuły lifestyle’owe są ograniczone czasowo, a każdy artykuł posiada rabat do -75% od sugerowanej ceny detalicznej.

Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zalando Lounge oznacza więcej niż ogromny rabat.

Naszą silną stroną jest solidne doświadczenie w branży modowej i znajnomość trendów.

Trafiamy w gusta naszych klientów ponieważ mamy ich ulubione stylizacje w różnych wydaniach, a to wszystko dzięki popularnym i niezależnym projektantom, międzynarodowym i lokalnym producentom, a także wielu luksusowym markom.

Mnóstwo inspiracji modowych zawarliśmy w licznych publikacjach, takich jak Poradnik Mody i Magazyn Zalando Lounge.

Robimy wszystko co w naszej mocy by wspierać naszych klientów w każdym modowym momencie.

Kupuj na Zalando Lounge przez Refunder i otrzymuj zwrot w wysokości do 6% za zakupy

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Lounge by Zalando oferuje zawsze:

  • Największe marki modowe w cenach obniżonych nawet o 80%.
  • Darmowe zwroty.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 75 dni

Po dokonaniu zakupu w Lounge by Zalando, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.