Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Luisa via roma

Uzyskaj 3,5% zwrotu za zakupy w Luisa via roma

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

UISAVIAROMA.COM TO NAJLEPSZA LUKSUSOWA MIEJSCOWOŚĆ MODOWA ONLINE Z 5 MILIONAMI ODWIEDZAJĄCYCH MIESIĘCZNIE I WYSYŁKAMI NA CAŁYM ŚWIECIE.

Strona zawiera najlepszy wybór najlepszych uznanych projektantów, a także młodych, wschodzących talentów.

Firma LuisaViaRoma została założona we Florencji na początku lat 30., wraz z otwarciem tytułowego sklepu koncepcyjnego przy Via Roma.

Online od 1999 roku firma przypisuje 90% łącznych przychodów ze sprzedaży internetowej. Do dziś pozostaje w 100% prywatną firmą rodzinną, w której wnuk założyciela Andrea Panconesi pełni funkcję dyrektora generalnego, a jego córka Annagreta Panconesi jest dyrektorem kreatywnym.

Serwis oferuje szeroki wybór odzieży, butów, torebek, akcesoriów, luksusowych wnętrz domowych i kosmetyków, z produktami dostępnymi dla mężczyzn, kobiet i dzieci od najbardziej prestiżowych projektantów, takich jak Alexander McQueen , Balenciaga , Balmain , Bottega Veneta , Dolce & Gabbana , Gucci , Jacquemus , Loewe , Saint Laurent , Valentino , Off-White i nie tylko .

Obecnie 200 osób z 15 różnych krajów pracuje nad produkcją i utrzymaniem witryny LuisaViaRoma.com.

Strona jest dostępna w 10 językach: angielskim, włoskim, niemieckim, chińskim, rosyjskim, hiszpańskim, francuskim, koreańskim, japońskim i tureckim. Witryna jest tworzona całkowicie wewnętrznie, z biurem we Florencji mieszczącym działy graficzne, IT, obsługi klienta, marketingu i zakupów.

Styliści i zespoły prasowe działają z biura LuisaViaRoma w światowej stolicy mody – Mediolanie.

Wszystkie zamówienia są wysyłane na cały świat z siedziby LuisaViaRoma w pudełkach przygotowanych z najwyższą starannością i przy użyciu najlepszych materiałów, od charakterystycznych torebek na buty po spersonalizowaną wstążkę.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Luisa via roma oferuje zawsze:

  • Od 1930 roku LUISAVIAROMA to luksusowy współczesny e-shop & concept store poświęcony eksperymentom i artystycznym

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.