Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

MamaGama.pl to sklep, który oferuje unikalne, sprawdzone i praktyczne produkty stworzone z myślą o mamach i ich dzieciach. Znajdziesz tutaj nie tylko przydatne akcesoria dla mamy, ale także standardowe produkty i zabawki dla dzieci.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4.3% zwrotu za zakup w MamaGama

MamaGama oferuje zawsze:

  • Wszystko dla mamy i niemowlaka, zabawki
  • Możliwość dostawy gratis

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w MamaGama, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.