Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Mandira

Zyskaj 5% cashback za zakupy w Mandira

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Indyjska Moda Pełna Kolorów. Oferta marki to nie tylko odzież, to podróż przez bogactwo indyjskich tradycji i historii. Od eleganckich haremek po codzienne alladynki, każdy element kolekcji Mandira jest starannie wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewniając nie tylko styl, ale również niezrównany komfort noszenia. Odkryj unikalny świat Indii dzięki naszej oryginalnej odzieży na lato. Kolorowe szarawary, lekkie tuniki, i spódnice zdobione mandalami to tylko wierzchołek góry lodowej naszej kolekcji. Nasze produkty z naturalnej bawełny zapewnią Ci wygodę i styl w letnie dni.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Mandira oferuje zawsze:

  • Oryginalna odzież indyjska na lato
  • Ubrania indyjskie męskie i damskie również do jogi

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Mandira, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.