Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Matlingerie

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w Matlingerie

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Matlingerie.pl specjalizuje się w projektowaniu bielizny damskiej, która nie tylko pięknie prezentuje się na ciele, ale także zapewnia niezrównany komfort noszenia. Z myślą o różnorodności sylwetek i gustów, matlingerie.pl oferuje szeroki wybór biustonoszy, majtek oraz akcesoriów, które podkreślą Twoją kobiecość w każdej sytuacji. W sklepie internetowym matlingerie.pl znajdziesz różnorodne modele biustonoszy, majtek oraz akcesoriów, które dopasujesz do swoich potrzeb i preferencji. Niezależnie od tego, czy szukasz delikatnej koronkowej bielizny na co dzień, czy też eleganckiego kompletu na specjalną okazję.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Matlingerie oferuje zawsze:

  • bielizna damska w bardzo wielu rozmiarach miseczek, a także w różnych szerokościach obwodów

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Matlingerie, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.