Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Rachunek firmowy mBiznes Konto Standard to gwarancja 0 zł za najważniejsze usługi w koncie firmowym przez 24 miesiące! 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku, 0 zł za internetowe przelewy krajowe w PLN (Eliksir), 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A., 0 zł za wpłaty w 2250 wpłatomatach mBanku i Euronetu oraz 0 zł za kartę debetową. Dodatkowo bank wypłaca 100 zł zwrotu za pierwszy przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 95 zł zwrotu za zakup w mBiznes Konto Standard

mBiznes Konto Standard oferuje zawsze:

  • 100 zł zwrotu za pierwszy przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł.
  • 0 zł za najważniejsze usługi w koncie firmowym przez 24 miesiące.

Ważne informacje

Cashback przyznane będzie pod warunkiem, że na podstawie formularza, w ciągu miesiąca od jego wysłania, zostanie podpisana umowa. Nie zostanie on jednak naliczony, jeżeli wniosek o otwarcie rachunku pochodzić będzie od osoby, która posiadała jakikolwiek aktywny rachunek bieżący w mBanku dla danego numeru NIP na dzień 26.12.2017 r. Cashback będzie przyznany tylko gdy wniosek będzie wypełniony na stronie z kampanią do której przejdziesz z Refunder. Wniosek wypełniony bezpośrednio na stronie mBiznes nie będzie kwalifikowany do uzyskania zwrotu.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w mBiznes Konto Standard, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

FAQ