Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

mBiznes Konto Standard

Zyskaj aż do 97,50 zł cashback za zakupy w mBiznes Konto Standard

Zwrot zostanie przyznany za za podpisaną umowę. Nie zostanie ono jednak naliczone, jeżeli wniosek o otwarcie rachunku pochodzić będzie od osoby, która posiada jakikolwiek aktywny rachunek bieżący w mBanku dla danego numeru NIP. Zwrot za spełnienie warunków zostanie przyznany, jeśli na otwartym rachunku zostanie zrealizowanych co najmniej jedna (1) transakcja w miesiącu otwarcia rachunku lub w jednym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu rachunku. (transakcje bezgotówkowe i/lub przelew inicjowany przez klienta, nie wliczamy przelewów wewnętrznych).
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Rachunek firmowy mBiznes Konto Standard to gwarancja 0 zł za najważniejsze usługi w koncie firmowym przez 24 miesiące! 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku, 0 zł za internetowe przelewy krajowe w PLN, 0 zł za internetowe przelewy w EUR do krajów UE oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii, 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska, 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline i Euronetu oraz 0 zł za pierwszą kartę debetową (dotyczy kart Mastercard Debit Business i Visa Business Debit).

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

mBiznes Konto Standard oferuje zawsze:

  • przedsiębiorco zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata

Ważne informacje

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie formularza, w ciągu miesiąca od jego wysłania, zostanie podpisana umowa. Zwrot nie zostanie przyznany, jeżeli wniosek o otwarcie rachunku pochodzić będzie od osoby, która posiadała jakikolwiek aktywny rachunek bieżący w mBanku dla danego numeru NIP na dzień 23.05.2019 r. Cashback będzie przyznany tylko gdy wniosek będzie wypełniony na stronie z kampanią do której przejdziesz z Refunder. Wniosek wypełniony bezpośrednio na stronie mBiznes nie będzie kwalifikowany do uzyskania zwrotu.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 120 dni od dnia podpisania umowy

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 49 dni

Po dokonaniu zakupu w mBiznes Konto Standard, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.