Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Mebloo

Zyskaj 2% cashback za zakupy w Mebloo

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Mebloo to sklep, który z powodzeniem łączy tradycję rzemieślniczą z nowoczesnością, proponując rozwiązania, które sprawią, że każde wnętrze stanie się nie tylko funkcjonalne, ale i pełne charakteru. W bogatej ofercie można znaleźć meble do każdego pomieszczenia: od przestronnych sof i narożników, które są królestwem komfortu w salonie, po funkcjonalne biurka i ergonomiczne krzesła biurowe, idealne do stworzenia wygodnego miejsca pracy. Sklep ten wyróżnia się także personalizowaną obsługą klienta i dbałością o detale, które przekładają się na satysfakcję z zakupów. Nasz sklep to także synonim innowacji poprzez wprowadzanie na rynek nowych kolekcji, które są odpowiedzią na najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Dzięki przejrzystej stronie internetowej, zakupy w Mebloo są szybkie i wygodne. Intuicyjna nawigacja pozwala na łatwe przeszukiwanie kategorii i filtrację produktów według różnych kryteriów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Mebloo oferuje zawsze:

  • Wyselekcjonowane produkty, które starannie wybieramy dla Was!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Mebloo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.