Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Media Expert - Gift Card

Zyskaj 1% cashback za zakupy w Media Expert - Gift Card

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ DO MEDIA EXPERT I ZYSKAJ CASHBACK!
Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na polskim rynku od prawie 20 lat. Sprzedajemy między innymi telewizory smart, laptopy, tablety, smartfony, sprzęt fotograficzny, RTV i AGD, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny oraz sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Jesteśmy liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Media Expert - Gift Card oferuje zawsze:

  • Szeroki wybór sprzętu

Ważne informacje

Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.
- Karta podarunkowa może być realizowana wielokrotnie, do momentu wyczerpania wszystkich środków.
- Karta podarunkowa może zostać zrealizowana w dowolnie wybranym sklepie sieci Media Expert na terenie całej Polski oraz online

PRZECZYTAJ REGULAMIN SPRZEDAŻY KART PODARUNKOWYCH

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 10 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Media Expert - Gift Card, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.