Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Media Markt

Zyskaj aż do 5% cashback za zakupy w Media Markt

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Zapewnia największy wybór artykułów elektroniki użytkowej.

Wyróżnia nas bogata oferta dziesiątek tysięcy produktów AGD i RTV w najniższych cenach oraz usług konfiguracji i montażu sprzętów.

Kompleksowa oferta i pełen wybór urządzeń i rozwiązań mobilnych, praktycznych i modnych akcesoriów, premierowych produktów i najbardziej pożądanych marek .

To prawdziwy raj dla wszystkich fanów cyfrowych technologii i innowacji.

To również szeroki asortyment użytkowego sprzętu do wyposażenia domu i biura oraz produkty związane z realizacją pasji i uatrakcyjniające wolny czas.

Znajdziemy tu także książki, e-booki, oraz audiobooki, gry komputerowe, filmy, muzykę, a nawet bilety na imprezy kulturalne i sportowe.

MediaMarkt – lider rynku i przewodnik po świecie nowoczesnych technologii w połączeniu z Refunder to podwójna korzyść dla twojej kieszeni.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Media Markt oferuje zawsze:

  • Raty online 0% RRSO 0%. Decyzja nawet w 60 sekund.
  • Dostawa 0zł.
  • 45 dni na zwrot w Klubie.

Ważne informacje

Cashback nie jest udzielany za zakupy w kategorii Dom i Ogród. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 40 do 75 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 47 dni

Po dokonaniu zakupu w Media Markt, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.