Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Media Markt jest międzynarodową siecią specjalistycznych marketów elektronicznych, oferujących najpełniejszy na rynku asortyment sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, AGD, telewizorów, urządzeń audio-wideo i biurowych oraz akcesoria. Ofertę uzupełniają książki w klasycznej postaci oraz audio- i e-booki, gry komputerowe, filmy, muzyka oraz szeroki wybór biletów na imprezy kulturalne i sportowe.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 4.9% zwrotu za zakup w Media Markt

Poziomy zwrotu

Muzyka, Filmy, Książki, Dzieci 4.9%
AGD, Aparaty foto i kamery, Komputery i tablety, RTV i telewizory, Gry i konsole, Telefony i Smartfony, Sprzęt biurowy 1.5%

Wszystkie poziomy zwrotów

Media Markt oferuje zawsze:

  • RTV i Telewizory
  • Sprzęt AGD
  • Komputery, gry i telefony

Ważne informacje

Cashback nie jest udzielany za zakupy w kategorii Dom i Ogród. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Media Markt, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

 Maraton Wyprzedaży!

Maraton Wyprzedaży!

Tymczasowa Kampania

Sprawdź!

Zwrot w Media Markt

Media Markt oferuje zwrot aż do 4.9%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Muzyka, Filmy, Książki, Dzieci 4.9%
AGD, Aparaty foto i kamery, Komputery i tablety, RTV i telewizory, Gry i konsole, Telefony i Smartfony, Sprzęt biurowy 1.5%