Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Historia merlin.pl sięga 1999 roku - to jeden z najstarszych, największych i najbardziej rozpoznawalnych sklepów internetowych w Polsce. W ciągu tych 17 lat zdobył zaufanie ponad 3 milionów klientów, co miesiąc wysyłając do nich setki tysięcy książek, filmów i płyt.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2.3% zwrotu za zakup w Merlin.pl

Merlin.pl oferuje zawsze:

  • Szeroki wybór książek, filmów, gier i muzyki.
  • Darmową dostawę do

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Merlin.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Do -90% na gry video!

Do -90% na gry video!

Tymczasowa Kampania

Sprawdź!