Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Millennium Bank-  Konto oszczędnościowe Profit

Zyskaj 75 zł cashback za zakupy w Millennium Bank- Konto oszczędnościowe Profit

Zwrot zostanie przyznany za każdy poprawny wniosek pod warunkiem podpisania umowy o Konto Millennium 360° z kontem oszczędnościowym wraz z kartą debetową, wpływu na konto w kwocie min. 1000 zł oraz wykonania min. 5 transakcji kartą wydaną do otwartego konta lub transakcji BLIK. Spełnienie warunku aktywności sprawdzane jest w miesiącu następującym po miesiącu, w którym została podpisania umowa. Obowiązuje tylko dla nowych klientów Banku, którzy nie posiadają lub nie posiadali żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego po 01.01.2020. Uwaga! W programie nie zliczają się wnioski wysłane z przeglądarki Firefox, oraz przy wysyłaniu kilku wniosków z jednego IP.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Rachunek oszczędnościowy, który pozwala Ci w wygodny i nowoczesny sposób lokować oszczędności na bardzo atrakcyjnych warunkach. Skorzystaj z atrakcyjnego oprocentowania - oprocentowanie nowych środków do 50 000 PLN 1,25% przez 62 dni.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Millennium Bank- Konto oszczędnościowe Profit oferuje zawsze:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego
  • 0 zł za za obsługę karty debetowej
  • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów
  • 0 zł za krajowe przelewy w PLN w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej
  • 0 złza wygodne przelewy BLIKIEM na numer telefonu
  • 0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 45 do 100 dni od podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Millennium Bank- Konto oszczędnościowe Profit, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.