Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

To marka odzieży damskiej, która jest popularna wśród kobiet w wieku 16-35 lat. Molly.pl wyróżnia wśród konkurencji szeroki i bardzo trafnie dobrany asortyment, na który składają się m.in. sukienki, bluzki, koszule, spódnice o nowoczesnych krojach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4.9% zwrotu za zakup w Molly.pl

Molly.pl oferuje zawsze:

  • Modna odzież damska, sukienki, bluzki i akcesoria
  • Możliwość dostawy gratis

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 75 dni

Po dokonaniu zakupu w Molly.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.