Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

W asortymencie Mon Credo jest ponad 60 marek kosmetycznych i zapachowych, pośród których znajdują się m.in. wyrafinowane perfumy Designer Shaik, Nobile 1942 wyjątkowe linie kosmetyczne Biodroga Institut, Futuresse, Guerlain, Sisley dla Pań i Nougat dla Panów, czy ekskluzywne Valmont. W sklepie znajdziesz również akcesoria do włosów, zapachy dla domu i artykuły do pielęgnacji ciała.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

PayPal

Uzyskaj 4.3% zwrotu za zakup w MON CREDO

MON CREDO oferuje zawsze:

  • Zmysłowe, unikatowe i niepowtarzalne perfumy dla Ciebie i domu
  • 60 marek kosmetycznych i zapachowych
  • Zakupy pakowane w eleganckie pudełka z dołącząnymi niespodziankami

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w MON CREDO, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.