Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Muscat

Zyskaj 15 zł cashback za zakupy w Muscat

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Muscat to nie tylko kolejny punkt na mapie marek optycznych. Stworzyliśmy miejsce, którego filarami są ponadczasowy design i niezrównana obsługa. Od pięciu lat rewolucjonizujemy rynek optyczny, bo wierzymy, że każdy ma prawo patrzeć na świat przez doskonałej jakości okulary za ułamek ceny. W MUSCAT nazywamy się rebeliantami, którzy #WidząWięcej, a naszych klientów zachęcamy do uważnego patrzenia na świat i wychodzenia poza schemat. Wszystkie oprawy Muscat są projektowane w Polsce, z miłością do designu i dbałością o każdy szczegół. W naszych kolekcjach często można dostrzec wpływy otoczenia, współczesnej rzeczywistości i wiążących się z nią nastrojów. Inspiracje czerpiemy zarówno z aktualnych trendów modowych, jak i klasycznych nurtów, mających grono zwolenników nieprzerwanie od dekad. Stawiamy na przejrzystość procesu produkcji, a w trosce o wysoki poziom oferowanych produktów wszystkie oprawy wykonywane są ręcznie. Wykorzystujemy surowce takie jak stal nierdzewna, tytan i acetat renomowanych światowych producentów. Dzięki temu Muscaty są tak trwałe, wytrzymałe i lekkie, co czyni ich użytkowanie komfortowym i przyjemnym doświadczeniem.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 63 dni

Po dokonaniu zakupu w Muscat, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.