Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Nashe

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Nashe

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Torebki to jedne z najpopularniejszych dodatków do kobiecych i męskich stylizacji. Doskonale sprawdzają się na oficjalne spotkania, jak i na co dzień. Jeśli szukasz właśnie takich dodatków, to koniecznie odwiedź polski sklep ze skórzanymi torebkami - nashe.pl.

Nashe - jak powstała marka?

Głównym wątkiem historii marki Nashe jest miłość do zapachu skóry, precyzji kaletniczej igły i drugiego człowieka. Skórzana torebka babci, która mimo kilkudziesięcioletniego użytkowania nadal prezentuje się świetnie, stała się inspiracją do stworzenia czegoś równie wspaniałego i ponadczasowego. Nieśmiało kiełkujące marzenie o własnej linii torebek skórzanych przetrwało trudne początki i rozwinęło skrzydła dzięki współpracy rodziny i najbliższych Agi, czyli założycielki marki.

Klasyczne torebki skórzane ze sklepu nashe.pl

Funkcjonalność torebek Nashe z pewnością doceni każda kobieta. Torebki marki powstają w pracowni firmy oraz w pracowniach lokalnych rzemieślników. Dzięki temu wyróżniają się niezwykle precyzyjnymi detalami i wysoką jakością wykonania. Do najchętniej wybieranych produktów ze sklepu należy m.in. torebka personalizowana, w której możesz samodzielnie wybrać model i kolor torebki, kolor podszewki oraz okucie złote lub srebrne. Stwórz swoją idealną torebkę lub wybierz inne modele, które najlepiej dopasują się do Twoich stylizacji.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Nashe oferuje zawsze:

  • Polskie torebki skórzane

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Nashe , Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.