Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Natuli

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w Natuli

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Dzieci to prawdziwy skarb i każdy rodzic doskonale o tym wie. Nie ma większego szczęścia niż uśmiech malucha, który cieszy się na widok swojego opiekuna. Dla rodziców i ich pociech mamy coś specjalnego, wyjątkowe miejsce w sieci, które sprawi, że wychowanie dzieci będzie znacznie łatwiejsze. Księgarnia Natuli to miejsce absolutnie wyjątkowe z bardzo szeroki asortymentem dla młodszych i starszych dzieci. Maluchy na pewno będą zachwycone wysokiej jakości drewnianymi zabawkami, których na natuli.pl nie brakuje. Starsze dzieci na pewno ucieszą się z gier planszowych czy interesujących książek, których wybór w ofercie Natuli jest naprawdę spory. Natomiast rodziców również zainteresuje bogaty wybór najlepszych poradników i literatury fachowej, dzięki której będą mogli lepiej poznać swoje dziecko. Księgarnia Natuli powstała właśnie dzięki rodzicom, skupionym wokół serwisu dziecisawazne.pl. To rodzice decydują co znajdzie się w ofercie natuli.pl i właśnie dlatego masz pewność, że nie ma tam miejsca na żadne przypadkowe pozycje. Natuli to miejsce stworzone przez rodziców dla rodziców i to właśnie świadczy o jego wyjątkowości.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Natuli oferuje zawsze:

  • Wyjątkową ofertę książek

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 64 dni

Po dokonaniu zakupu w Natuli, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.