Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Novakid

Zyskaj 223 zł cashback za zakupy w Novakid

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Novakid jest szkołą online, w której dzieci uczą się angielskiego z native speakerami lub bilingwistami.

Nasz fantastyczny, interaktywny program edukacyjny, przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat, znajdujących się na różnym poziomie znajomości języka angielskiego, opiera się na doświadczeniach lektorów i specjalistów w dziedzinie edukacji.

Lekcje Novakid odbywają się na specjalnej platformie edukacyjnej.

Wszyscy nasi nauczyciele są native speakerami albo bilingwistami. Posiadają odpowiednie certyfikaty i co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, w tym online.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Novakid oferuje zawsze:

  • Program nauczania opracowany z myślą o dzieciach w wieku 4-12 lat
  • Indywidualne lekcje
  • Anglojęzyczni nauczyciele.
  • Lekcje odbywają się online, w domu, w wybranym przez Ciebie czasie.
  • Pierwsza lekcja GRATIS.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 120 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 72 dni

Po dokonaniu zakupu w Novakid, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.