Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Obi - Gift Card

Zyskaj 1,5% cashback za zakupy w Obi - Gift Card

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ DO OBI I ZYSKAJ CASHBACK! Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
OBI to niekwestionowany lider rynku artykułów budowlanych, a sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług. W marketach OBI pomagamy naszym Klientom w realizacji marzeń o wybudowaniu i urządzeniu domu, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda. Dlatego nasza oferta to ponad kilkadziesiąt tysięcy artykułów, które mogą być pomocne przy budowie, remoncie, czy urządzaniu domu i ogrodu. Markety OBI to także inspiracje i fachowe doradztwo.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Obi - Gift Card oferuje zawsze:

  • Rezerwacja i odbiór w sklepie

Ważne informacje

Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości 1) Karta (eKod) służy do zapłaty wyłącznie w marketach OBI w na terenie Polski). 2) Karty (eKodu) można używać wielokrotnie aż do wyczerpania dostępnych środków pieniężnych zgromadzonych na karcie (eKodzie) 3) Możliwe jest łączenie dowolnej ilości kart (eKodów) podczas jednej płatności. 4) W przypadku, gdy cena nabywanych towarów będzie wyższa niż wartość nominalna środków dostępnych na karcie (eKodzie), Posiadacz zobowiązany jest do dopłaty różnicy ceny gotówką, akceptowanymi w marketach OBI bonami, lub kartą płatniczą 5) Karta (eKod) nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę). PRZECZYTAJ REGULAMIN SPRZEDAŻY KART PODARUNKOWYCH

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 1 do 10 dni

Po dokonaniu zakupu w Obi - Gift Card, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.