OleOle!

Uzyskaj 1.25% zwrotu za zakup w OleOle!

Przejdź do OleOle!

Aktualne oferty od OleOle!

  Polska strzela, Ty wygrywasz! Otrzymaj kod rabatowy do 1000 zł.

  Polska strzela, Ty wygrywasz! Otrzymaj kod rabatowy do 1000 zł od OleOle, jeśli Polska wyjdzie z grupy. Kup produkt za min. 1000 zł w terminie od 30.05 do 19.06 (godziny 16:00). Przy każdym produkcie ...

  Przeczytaj więcej

OleOle! jest w czołówce sklepów internetowych sprzedających sprzęt RTV AGD. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę towarów RTV, AGD, foto, wideo oraz komputerów, nawigacji, telefonów. Wszystkie towary w sklepie Internetowym OleOle! są w magazynie, gotowe do natychmiastowej wysyłki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 1.25% zwrotu za zakup w OleOle!

Przejdź do OleOle!

OleOle! oferuje zawsze:

 • AGD, RTV, Gry i konsole, Telefony i GPS.
 • Możliwość dostawy gratis.
 • Możliwość odbioru osobistego.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.
Zwrot oferowany jest od wartości zamówionych towarów, zwrot nie jest przyznawany od wartości usług wchodzących w skład w zamówienia.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w OleOle!, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

 • Polska strzela, Ty wygrywasz! Otrzymaj kod rabatowy do 1000 zł.

  Tymczasowa Kampania

  Polska strzela, Ty wygrywasz! Otrzymaj kod rabatowy do 1000 zł od OleOle, jeśli Polska wyjdzie z grupy. Kup produkt za min. 1000 zł w terminie od 30.05 do 19.06 (godziny 16:00). Przy każdym produkcie znajduje się informacja o wysokości rabatu, który mu przysługuje. Jeśli Polska wyjdzie z grupy, otrzymasz kody rabatowe na kolejne zakupy! Warunki realizacji kodów dostępne w regulaminie na stronie sklepu OleOle.

Więcej sklepów z kategorii Sprzęt elektroniczny