Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

OleOle!

Zyskaj aż do 2% 9,8% cashback za zakupy w OleOle!

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

OleOle to jeden z największych sklepów internetowych w Polsce!

Kupując w OleOle wiesz, że zamówisz produkty znanych marek w niskiej cenie.

Pośród tysięcy produktów. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Znajdziesz tutaj bogatą ofertę towarów RTV, AGD, foto, wideo oraz komputerów, sprzętu gamingowego, nawigacji, telefonów i gadżetów.

Bezpłatny transport (przy zamówieniu od 99 zł) oraz możliwość zakupu na raty.

Dodatkowe usługi, takie jak: montaż i instalację nowego sprzętu, odbiór i przewóz starego sprzętu.

Wszystkie towary w sklepie Internetowym OleOle! są w magazynie, gotowe do natychmiastowej wysyłki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

OleOle! oferuje zawsze:

  • Gwarancja najniższej ceny lub zwrot różnicy.
  • Raty 0%. Elastyczne. Łatwe i szybkie.
  • Leasing dla firm.
  • Darmowa dostawa od 99 zł.
  • Wygodna Dostawa - wybierasz termin, my wnosimy i instalujemy.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot oferowany jest od wartości zamówionych towarów, zwrot nie jest przyznawany od wartości usług wchodzących w skład w zamówienia.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 60 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 37 dni

Po dokonaniu zakupu w OleOle!, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.