Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

One Wolf

Zyskaj aż do 9% cashback za zakupy w One Wolf

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
One Wolf to marka modowa UNISEX założona w Rydze na Łotwie. Filozofią marki jest inspirowanie ludzi do bycia bardziej odważnymi, wolnymi i wyrażania swojej kreatywności. Nasza marka łączy funkcjonalność, dowcip, inteligencję i ascezę. Każda kolekcja to nowa opowieść o niezwykłości ludzkiego życia i odzwierciedla współczesną estetykę życia miejskiego. Wilk jest niezależny w swoich przekonaniach i wyborach, nie podąża za kulturą masową i stereotypami. W pewnym sensie jest to oznaka odwagi i indywidualności. A wilk jako symbol wyraża to przekonanie.​ Tkaniny z kolekcji są szczególnie ograniczone do każdej kolekcji,zawsze stawiając jakość, innowacyjność i zrównoważony rozwój jako ważne kryteria.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

One Wolf oferuje zawsze:

  • One Wolf posiada własną specjalistyczną pracownię „One Wolf studio”, która pomaga zapewnić: doskonała jakość, przejrzystość procesu pracy, elastyczność w ilościach produkcji i harmonogramu oraz zapewnia, że ​​nie ma nadmiernego zapasu produkcji.
  • Wszystkie projekty i próbki One Wolf są opracowywane w naszym własnym warsztacie dżinsowym
  • Staramy się minimalizować odpady tkanin z procesu produkcyjnego, tworząc nowe produkty takie jak koszulki, swetry i drobne akcesoria.
  • Robiąc zakupy u nas, wiedz, że nasza cena przedmiotu obsługuje tylko uczciwą płacę dla całego zespołu!
  • One Wolf ma wyjątkową obsługę klienta i odpowie indywidualnie potrzeby lub problemy każdego klienta.
  • Istnieje możliwość zamówienia większych lub mniejszych rozmiarów międzynarodowych niż wymienione na naszej stronie internetowej, nie ograniczając naszych klientów do różnych rozmiarów.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w One Wolf, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.