Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Orlen - Gift Card

Zyskaj 1% cashback za zakupy w Orlen - Gift Card

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ DO ORLEN I ZYSKAJ CASHBACK!
Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Karta upominkowa Orlen pozwala na dokonywanie bezgotówkowych zakupów paliw, produktów w sklepie oraz usług na stacjach paliw należących do sieci ORLEN i BLISKA. Kod można wykorzystać na zakup: -Dowolnego rodzaju paliwa (VERVA 98, VERVA ON, Eurosuper 95, Superplus 98, Olej napędowy, LPG, Bio100) - Produktów w sklepie i z oferty Stop Cafe/Stop Cafe Bistro. - Usług (np. myjnia) na stacjach paliw sieci ORLEN i BLISKA. Wartość zwrotu naliczana jest od kwoty brutto zakupu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Orlen - Gift Card oferuje zawsze:

  • dokonywanie bezgotówkowych zakupów paliw, produktów w sklepie oraz usług na stacjach paliw należących do sieci ORLEN i BLISKA

Ważne informacje

Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.
1. Kod jest wielokrotnego użytku. 2. Kod można wykorzystać do wyzerowania salda. 3. Kodów nie można łączyć, jeden kod przypada na jedną transakcję. 4. Możesz dopłacić do zakupu bo wykorzystaniu karty. 5. Kody nie mogą być wymieniane na środki pieniężne w całości lub w części. 6. Kod można wykorzystać na zakup: -Dowolnego rodzaju paliwa (VERVA 98, VERVA ON, Eurosuper 95, Superplus 98, Olej napędowy, LPG, Bio100) - Produktów w sklepie i z oferty Stop Cafe/Stop Cafe Bistro. - Usług (np. myjnia) na stacjach paliw sieci ORLEN i BLISKA

PRZECZYTAJ REGULAMIN SPRZEDAŻY KART PODARUNKOWYCH

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 1 do 10 dni

Po dokonaniu zakupu w Orlen - Gift Card, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.