Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Oznaczone

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w Oznaczone

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Oznaczone.pl to unikalny koncept etykiet i naklejek imiennych/ spersonalizowanych. Jak to się zaczęło?

W roku 2002 po zgubieniu kolejnych z wielu przedmiotów swoich dzieci, pewna mama z doświadczeniem marketingowym stworzyła firmę Oznaczone.pl. (oryg. Goedgemerkt.nl) Początkowo pracowała z domu.

Szukała sposobów, aby oznaczyć rzeczy w łatwy, ale zarazem i estetyczny sposób, a następnie, chciała podzielić się tymi sposobami z innymi mamami. W roku 2003 powstała w związku z tym strona internetowa ze sklepem online.

Wielu rodziców zaufało produktom Oznaczone.pl, wypróbowało je i polecało je swojej rodzinie i znajomym.

A my dzięki naszym klientom, ich pomysłom i opiniom, cały czas możemy ulepszać nasze produkty i proponować co jakiś czas nowe rozwiązania, nie tylko praktyczne dla rodziców, ale również bardzo lubiane przez dzieci!

Czy jest coś piękniejszego dla dziecka niż naklejki lub etykiety z własnym imieniem i ulubioną grafiką?

Początkowo proponowaliśmy naszym Kleintom jedynie jeden standardowy wygląd naklejek i jedną czcionkę. Po wielu prośbach naszych Klientów, wielu testach i szukaniu najlepszego rozwiązania, wprowadziliśmy program do projektowania naklejek i etykiet.

Teraz każdy Klient może sam wybrać rodzaj i wielkość czcionki, kolory, czy grafikę. Nasze etykiety i naklejki są dlatego całkowicie spersonalizowane.

Nasze produkty produkujemy w Holandii na maszynach ekologicznych, mniej obciążających środowisko naturalne.

I w międzyczasie... nasza firma urosła do zespołu entuzjastycznych współpracowników (którzy sami są często rodzicami pracującymi w godzinach, które ich pociechy spędzają w szkole).

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Oznaczone oferuje zawsze:

  • Bez szkodliwych barwników
  • Wodoodporne
  • Odporne na działanie zmywarki
  • Odporne na działanie kuchenki mikrofalowej
  • Super szybka obsługa

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Oznaczone, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.