Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

PANDORA znana jest na całym świecie z wysokiej jakości ręcznie wykańczanej biżuterii. Firma projektuje, produkuje i sprzedaje nowoczesną biżuterię w przystępnych cenach. PANDORA od lat inspiruje kobiety do wyrażania swojej indywidualności i osobistego stylu poprzez kobiecą biżuterię symbolizującą niezwykłe momenty życia i najważniejsze wartości. Oryginalne i szczegółowe wzory biżuterii PANDORA łączące w sobie tradycyjne rzemiosło z nowoczesną technologią sprzedawane są w ponad 100 krajach, na sześciu kontynentach, przez około 7 700 punktów sprzedaży, w tym ponad 2 500 markowych salonów PANDORA.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 4% zwrotu za zakup w Pandora

Poziomy zwrotu

Zamówienia do 250 zł 2.8%
Zamówienia powyżej 250 zł 4%

Wszystkie poziomy zwrotów

Pandora oferuje zawsze:

  • Bransoletki, charmsy, kolczyki, naszyjniki i pierścionki
  • Ręcznie wykańczana biżuteria
  • Nowoczesna biżuteria

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat). Cashback jest naliczony wyłącznie za zakupy dokonane w sklepie online. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do sklepu online musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Pandora, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Nowa kolekcja!

Nowa kolekcja!

Tymczasowa Kampania

Zestaw startowy za 249zł! Zawieszki od 49zł! Sprawdź!

Zwrot w Pandora

Pandora oferuje zwrot aż do 4%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Zamówienia do 250 zł 2.8%
Zamówienia powyżej 250 zł 4%