Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Pethomer

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w Pethomer

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Domowy hotel dla psa

Wszędzie dobrze, ale u czułego opiekuna najlepiej!

Gdy musisz wyjechać, zostaw swojego pupila pod opieką zweryfikowanego przez nas miłośnika zwierząt.

Domowy hotel dla psów Pethomer to drugi dom dla Twojego zwierzaka.

Zostanie tam otoczony opieką, a w razie smutku, będzie podrapany za uszkiem i po brzuchu.

Spraw zwierzakowi przytulne wakacje w domu opiekuna na czas Twojej nieobecności.

Spacer z psem

Pethomer wie, że Twój pupil jest wyjątkowy.

Tyle słońca w naszym mieście, a Twój pies siedzi sam w domu.

Znajdź psu przyjaciela od spacerów i dobrej zabawy. Daj czworonogowi szansę na toaletę, rozwijające wąchanie świata oraz kontakty socjalne w ciągu dnia!

Zaufany opiekun przyjdzie po Twojego pupila i wspólnie powędrują do parku.

Karmienie

Świeże łakocie to to, co nasze pupile lubią najbardziej.

Mamy grono zaufanych człowieków, którzy chętnie odwiedzą Twojego zwierza w jego domu, nakarmią, dbając o regularność żywienia, gdy Pan czy Pani nie mogą wyjść ze spotkania lub po prostu wyjechali na kilka dni.

Regularna, urozmaicona dieta to podstawa pozytywnego nastroju pupila i powodu do merdania ogonkiem na Twój widok! Sposób otwarcia drzwi do domu pupila i inne szczegóły uzgodnicie między sobą.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Pethomer oferuje zawsze:

  • Domowy hotel dla psa
  • Spacer z psem
  • Karmienie
  • Opieka dzienna

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni od wykorzystania hotelu

Po dokonaniu zakupu w Pethomer, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.