Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Play

Zyskaj 125 zł cashback za zakupy w Play

Zwrot w programie oferowany jest za złożenie zamówienia i sprzedaż abonamentu w sieci Play, tylko dla Nowych Klientów, którzy wcześniej nie mieli wykupionej usługi w sieci Play

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
PLAY to jedna z sieci telefonii komórkowej, która posiada najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku usług abonamentowych oraz na kartę.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Play oferuje zawsze:

  • Atrakcyjne plany taryfowe wraz z najnowszymi Smartfonami dostępnymi na rynku

Ważne informacje

Zwrot w programie oferowany jest za złożenie zamówienia na abonament w sieci Play, tylko dla Nowych Klientów Play, którzy wcześniej nie mieli wykupionej usługi w sieci Play

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 51 dni

Po dokonaniu zakupu w Play, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.