Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Komplety pościeli i prześcieradła wykonane z najlepszych tkanin, a także kołdry, poduszki, ręczniki i koce. Nieszablonowe wzornictwo i kolorystyka produktów doskonale podkreślą charakter Twojej sypialni. W sklepie PodPIERZYNĄ znajdziesz również pościel, szlafroki w tym także dla artykuły dzieci.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4.3% zwrotu za zakup w PodPIERZYNĄ

PodPIERZYNĄ oferuje zawsze:

  • Ekskluzywne kołdry i pościele, ręczniki i inne akcesoria.
  • Dostawa gratis.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w PodPIERZYNĄ, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.