Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Pogotowiebhp

Zyskaj 5% cashback za zakupy w Pogotowiebhp

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
BHP Consulting jest firmą, której celem jest pomóc pracodawcom w zapewnieniu bezpiecznych warunków pracy swoim pracownikom, tak aby każdy z nich mógł wykonywać swoją pracę w jak najlepszy sposób. W zakres usług BHP Consulting wchodzą: -szkolenia pracowników z zakresu BHP: wstępne, okresowe i tematyczne. Szkolenia prowadzone są zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. W języku polskim lub angielskim. -nadzór BHP na projektach inwestycyjnych; -zadania służby bhp u klientów; -wdrażanie SZBHP wg PN-ISO 45001:2018; -opracowanie dokumentów BHP „szytych na miarę”, jak np. ocena ryzyka zawodowego, instrukcje BHP, dokumentacja powypadkowa, IBWR’ki i wiele innych; -konsultacje w zakresie BHP.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Pogotowiebhp oferuje zawsze:

  • O co walczymy? O poczucie bezpieczeństwa, zarówno pracownika, jak i pracodawcy.
  • Z czym walczymy? Z brakiem świadomości, podejściem: jakoś to będzie i zrzucaniem odpowiedzialności na innych w przypadku wystąpienia sytuacji zagrożenia.
  • W jaki sposób? Edukujemy, uwrażliwiamy, wskazujemy.
  • Jakimi środkami? Szkolenia BHP, prezentacje, publikacje, dokumenty.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 45 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Pogotowiebhp, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.