Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Prezentokracja.pl

Uzyskaj aż do 3,6% zwrotu za zakup w Prezentokracja.pl

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Szukasz prezentu w formie przeżycia, na urodziny, ślub lub wieczór kawalerski? Na stronie Prezentokracja.pl znajdziesz niezapomniane przeżycia na wszystkie okazje. Spośród 400 niezapomnianych atrakcji, znajdziesz m.in. jazdę Subaru lub Ferrari, lot szybowcem, lot balonem, wyprawy off-road, masaż tajski i wiele innych. Przeżycia Prezentokracja.pl można realizować w wielu miejscach na terenie całego kraju.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Prezentokracja.pl oferuje zawsze:

  • Bon prezentowy ważny 12 miesięcy
  • Do wyboru ponad 400 atrakcji

Ważne informacje

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Prezentokracja.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.