Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Primate

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w Primate

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Personalizowane jedzenie na wyciągnięcie ręki Komponuj zestawy posiłków niemal bez ograniczeń Primate: Małpa gotuje, Ty jesz to co lubisz, tak jak lubisz. Naczelny kucharz numer 1 to ja, a personalizowane posiłki codziennie pod Twoimi drzwiami to moja supermoc.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Primate oferuje zawsze:

  • Konfiguruj makroskładniki - wybierz opcje odpowiednie dla sportowców, ograniczających węglowodany czy redukujących wagę
  • Decyduj o charakterze diety - Małpa wybierze dla Ciebie najlepsze dania: Nie liczę kalorii, Low Carb, Zbilansowana, High Protein
  • Nie marnuj jedzenia - wg PIE Polacy marnują 247 kg na osobę rocznie. Ty wykorzystujesz jedzenie do ostatniego okruszka
  • Zadbaj o swoje zdrowie i to bez wysiłku
  • Zarządzaj wykluczeniami - gluten, mięso, laktoza, nabiał i inne
  • Tylko zdrowe, sezonowe i świeże składniki dań
  • Wyliczone kalorie dopasowane do Twoich potrzeb
  • Zadbaj o insulinooporność

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Primate, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.