Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

PROSTO

Zyskaj 2,1% cashback za zakupy w PROSTO

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Uliczne ubrania najwyższej jakości.

Moda męska oraz damska, streetwear, jak sama nazwa wskazuje - bez precedensu, marka ma mówić sama za siebie.

Ubrania reprezentują specyficzne podejście do stylu.

Prosto Klasyk.

Prosto

Prosto Kids

Prosto powstało 1999 roku jako mieszanka ogromnej zajawki rapowej, romansowania z kulturą Hip-Hop zza oceanu.

Wspólna muzyka i rytm miasta, są dla Nas ważniejsze niż efekciarstwo z Instagrama. Tego analogowego klimatu trzymamy się od lat 90.

Staramy się aby nasze produkty były wyborem ludzi, którzy znają i cenią nasze wartości oraz tych którzy razem z nami współtworzą tę markę od samego początku. Mówimy o Tobie.

Na Refunder Prosto kupujesz i zwrot za zakupy otrzymujesz.

Proste!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

PROSTO oferuje zawsze:

  • Proste, że Prosto!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 79 dni

Po dokonaniu zakupu w PROSTO, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.