Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Pyszne.pl jest największym w Polsce serwisem do zamawiania jedzenia online. Masz ochotę na pizzę, sushi czy dobry makaron? Wejdź na Pyszne.pl, wybierz jedną z ponad 5000 restauracji i zamów ulubione danie kiedy chcesz i dokąd chcesz. Zamawianie jedzenia przez serwis Pyszne.pl jest bardzo proste! Wystarczy podać kod pocztowy lub zaczekać aż strona znajdzie lokacje automatycznie. Zaraz potem można wyselekcjonować restaurację i wybrać ulubiony posiłek. Klient może zapłacić za dnia online lub gotówką przy odbiorze. Po zakończeniu procesu, zamówienie jest automatycznie wysyłane do restauracji, a danie zostanie dostarczone pod wybrany adres.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Pyszne.pl

Uzyskaj 2% zwrotu za zakup w Pyszne.pl

Pyszne.pl oferuje zawsze:

  • Jedzenie z dowozem.
  • Możliwość zamówienia online pizzę, sushi, kebab i wiele innych.
  • Płatność kartą, online lub gotówką!

Ważne informacje

Zwrot liczony jest od kwoty netto bez kosztów dostawy za zamówienia dokonane przez stronę internetową Pyszne.pl. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do Pyszne.pl musi być wykonany ze strony Refunder. Jeżeli zakup będzie dokonany w aplikacji Pyszne.pl nie będziemy mogli zaoferować cashbacku. UWAGA: Oferty i promocje nie łączą się. Przy zakupie w ramach zwiększonego zwrotu nie będziemy mogli Ci przyznać podwójnego cashbacku czy pozostałych bonusów wynikających z innych naszych promocji.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Pyszne.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród, Tjänster & Abonnemang i Usługi i Prenumeraty