Renee.pl

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Renee.pl

Przejdź do Renee.pl

Aktualne oferty od Renee.pl

    Do -50% na wybrane produkty!

    Zachęcamy do skorzystania z promocji w Renee! Aż do -50% na wybrane produkty!

    Przeczytaj więcej

Renee.pl to jedyny w swoim rodzaju sklep z butami, oferujący obuwie damskie – modne, dobre i niedrogie a także ciekawe fasony torebek damskich. Znajdziesz tutaj propozycję na każdą okazję i porę roku, w tym między innymi sandały damskie, botki kalosze i kozaki. Renee.pl na bieżąco śledzi modowe trendy, dbając o to, aby wszelkie nowości znalazły się w ich asortymencie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Renee.pl

Przejdź do Renee.pl

Renee.pl oferuje zawsze:

  • Bogaty wybór obuwia i torebek
  • 30 dni na zwrot
  • Możliwość dostawy gratis

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 40 dni

Po dokonaniu zakupu w Renee.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria