Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Rentalcars

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Rentalcars

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Rentalcars.com to największy na świecie internetowy serwis wynajmu samochodów. Organizowanie wynajmu samochodów w 163 krajach, w 60 000 lokalizacji i w ponad 40 językach. Współpracujemy ze wszystkimi głównymi dostawcami samochodów, oferując podróżującym w celach wypoczynkowych i służbowych szeroki wybór niskich stawek i specjalnie wynegocjowanych umów z najlepszymi wypożyczalniami samochodów. Oferujemy atrakcyjne ceny na wszystkie grupy samochodów, w tym samochody luksusowe, osobowe, minivany i samochody z automatyczną skrzynią biegów, z ponad 10 milionami rezerwacji rocznie i 3,5 miliona ocen klientów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Rentalcars oferuje zawsze:

  • Bezpłatne anulowanie większości rezerwacji
  • Ponad 60 000 lokalizacji
  • Obsługa klienta w ponad 40 językach

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Po dokonaniu zakupu w Rentalcars, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.