Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Richmond & Finch to szwedzka marka specjalizująca się w designie i produkcji case na telefony komórkowe z segmentu premium. Inspiracją dla marki jest czysty i klasyczny design, z którego słynie Skandynawia.

Każdego sezonu tworzone są nowe kolekcje, dostosowane do aktualnych trendów panujących na rynku. Od rozpoczęcia działalności w 2015 roku celem Richmond & Finch było stworzenie produktów, które będą odznaczały się najwyższą jakością i innowacyjnością, pozwalając znaleźć klientom stylowe i niezawodne rozwiązania na rynku case'ów do telefonów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Richmond & Finch

Uzyskaj 6.1% zwrotu za zakup w Richmond & Finch

Richmond & Finch oferuje zawsze:

  • Szybka i darmowa dostawa
  • 14 dni na zwrot

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Richmond & Finch, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Sprzęt elektroniczny