Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

RobyKids

Zyskaj 7,5% cashback za zakupy w RobyKids

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Założyciele RobyKids kochają małe rzeczy, dlatego w lutym 2021 roku wpadli na pomysł Roby Kids. " Przeglądając dostępne zabawki do wspinaczki dla dzieci, doszliśmy do wniosku, że żadna nie spełnia w pełni naszych wymagań. Chcieliśmy mieć przestrzeń do wspinaczki, którą moglibyśmy zainstalować w naszym pokoju gościnnym, którą można by składać jak klocki i dostosowywać według naszych życzeń. takiego, który będziemy mogli stale dopasowywać i dopasowywać w miarę dorastania naszego dziecka. Takiego, który nie uszkodzi powierzchni podłogi wkręconymi wkrętami. Takiego, który jest naturalny i pasuje do wnętrza każdego pomieszczenia. Łącząc w jedną całość wszystkie nasze życzenia, oraz ręcznie opracowując różne prototypy, które zostały przetestowane przez kilka rodzin i ich dzieci w różnym wieku, dotarliśmy do naszego zestawu wspinaczkowego Roby Kids, który został opracowany i certyfikowany zgodnie ze wszystkimi wymaganymi normami CE i jest bezpieczny dla dzieci. ” - Założyciele firmy RobyKids.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

RobyKids oferuje zawsze:

  • Nie ma potrzeby martwić się o powierzchnię podłogi
  • Zabawki można łączyć pod różnymi kątami

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w RobyKids, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.