Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Rosewe oferuje najmodniejsze ubrania damskie. Nasi projektanci wzorują się na najgorętszych trendach z wybiegów w Nowym Jorku, Paryżu, Tokio i wielu innych za ułamek cen domów modowych.

Oferujemy ogromny wybór najmodniejszych bluzek, spodni, sukienek, biżuterii i akcesoriów, z aż do 78% niższymi cenami niż u konkurencji.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 6.5% zwrotu za zakup w Rosewe

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Rosewe oferuje zawsze:

  • Ekskluzywna moda damska w przystępnych cenach
  • 30 dni na zwrot

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Rosewe, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.