Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Nie przegap ekstra okazji!

Nie przegap ekstra okazji!

Tymczasowa Kampania

Sprawdź!

Świąteczny Katalog Okazji!

Świąteczny Katalog Okazji!

Tymczasowa Kampania

Sprawdź!

RTV Euro AGD to jeden z największych w Polsce partnerów handlowych takich firm jak: Samsung, Philips, Sony, Bosch, Siemens, Amica, Ariston, Indesit, Electrolux, Whirlpool, LG, Panasonic. W ofercie sklepów RTV EURO AGD znajdziesz ponad 20 000 artykułów gospodarstwa domowego i sprzętu elektronicznego, wszystkich najważniejszych firm polskich i zagranicznych, dostępnych na naszym rynku.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

RTV Euro AGD

Uzyskaj 1.5% zwrotu za zakup w RTV Euro AGD

RTV Euro AGD oferuje zawsze:

  • Sprzęt AGD
  • Gry i konsole, telewizory
  • Komputery, telefony, GPS

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot jest przyznawany wyłącznie za zakupy dokonane w sklepie internetowym. Zwrot nie jest przyznawany za dokonanie rezerwacji towaru.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w RTV Euro AGD, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dla samochodu, Rozrywka i relaks i Sprzęt elektroniczny