Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

RTV Euro AGD

Zyskaj aż do 8% cashback za zakupy w RTV Euro AGD

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

W ofercie sklepów RTV EURO AGD znajdziesz ponad 24 000 artykułów gospodarstwa domowego i sprzętu elektronicznego.

Wszystkich najważniejszych firm polskich i zagranicznych, dostępnych na naszym rynku. Takich jak: Samsung, Philips, Sony, Bosch, Siemens, Amica, Ariston, Indesit, Electrolux, Whirlpool, LG, Panasonic.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę: sprzętu audio-wideo -dużego sprzętu gospodarstwa domowego, drobnego sprzętu gospodarstwa domowego, sprzętu telekomunikacyjnego sprzętu komputerowego, tabletów i czytników e-booków, sprzętu fotograficznego i kamer, armatury kuchennej, akcesoriów

Możemy zagwarantować Ci, że zawsze znajdziesz produkt dla siebie, ponieważ zawsze możesz liczyć na szeroki wybór produktów znanych marek, niskie ceny, bogatą ofertę promocyjną oraz fachowe doradztwo przy zakupie. Oprócz tego zapewniamy dodatkowe usługi jak transport na terenie całego kraju, oraz raty 0%.

Zagwarantuj sobie dodatkowy zwrot części kosztów za zakupy jednym kliknięciem na Refunder.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

RTV Euro AGD oferuje zawsze:

  • ZERORATY w EURO-Bez odsetek, bez prowizji! Łatwo i szybko sam wybierasz sposób zakupu i liczbę rat!
  • Ekspresowy leasing internetowy-Wszystko załatwisz on-line Decyzja leasingowa w 10 min. Minimum formalności. Potrzebujesz tylko danych firmy zgodnie z oczekiwaniami leasingodawcy. Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  • ZAREZERWUJ I ODBIERZ! Zarezerwuj przez Internet i odbierz już za godzinę!
  • Skorzystaj z indywidualnego wsparcia dla firm i instytucji!
  • Dostarczając zamówienie odbierzemy od Ciebie nieodpłatnie zużyty sprzęt,

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot jest przyznawany wyłącznie za zakupy dokonane w sklepie internetowym. Zwrot nie jest przyznawany za dokonanie rezerwacji towaru.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 60 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 36 dni

Po dokonaniu zakupu w RTV Euro AGD, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.