Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

RYOBI

Zyskaj 2% cashback za zakupy w RYOBI

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Dbasz o swój dom i ogród? Lubisz majsterkować? DIY nie jest Ci obce? Prace w ogrodzie relaksują Cię, a samodzielna wymiana kół w samochodzie budzi w Tobie poczucie niezależności i sprawczości? Cenisz przy tym dobrą jakość i stawiasz wyłącznie na sprawdzone rozwiązania, które pochodzą od najlepszych? Jeśli odpowiedź na większość pytań brzmi TAK, to z przyjemnością przedstawiamy Ci markę RYOBI®! Z naszymi produktami wykonasz w swoim domowym warsztacie i ogrodzie dosłownie każdą pracę! Mamy dla Ciebie już prawie 1000 produktów w ofercie, w tym prawie 200 w systemie akumulatorowym ONE+, w którym możesz pracować na dosłownie jednej baterii zasilającej. Wygodniej się już nie da! Zajrzyj do naszego sklepu RYOBI® online i wybierz co potrzebujesz. Z nami zyskasz dodatkowo: darmową dostawę od 99 zł, do 3 lat gwarancji po rejestracji produktu i aż 30 dni na zwrot. Poznaj moc sklepu online RYOBI® - jednego z największych i najbardziej innowacyjnych producentów elektronarzędzi na świecie. Poznaj RYOBI®, markę DIY wybieraną przez miliony właścicieli domów, ogrodników i entuzjastów na całym świecie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

RYOBI oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 0 zł
  • 3 lata gwarancji
  • 30 dni na zwrot

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 52 dni

Po dokonaniu zakupu w RYOBI, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.