Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

W asortymencie przygotowanym przez Sapphire-Fashion znajdziesz zarówno stroje kąpielowe jednoczęściowe i dwuczęściowe o bogatym wzornictwie i szerokiej gamie kolorystycznej. Oferowane produkty cechuje wysoka jakość materiału, komfort noszenia oraz atrakcyjna cena.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Sapphire-Fashion

Uzyskaj 3.6% zwrotu za zakup w Sapphire-Fashion

Sapphire-Fashion oferuje zawsze:

  • Damskie stroje kąpielowe.
  • Dla zamówień powyżej 300 zł dostawa GRATIS.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Sapphire-Fashion, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria